Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Сестри чуми (2015)

Сестри чуми (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Сестри чуми (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Кейт завжди вабила незрозуміла містична реальність, існуюча зовсім поруч з нашим світом. Особливо та її частина, в якій існують безтілесні створення – примари і душі померлих людей. А з тих пір, як вона втратила матір в жахливому подію, її захопленість загадковим і безтілесним перетворилася в справжню одержимість Намагаючись знайти можливість зв'язатися з потойбічним світом, Кейт мріє викликати на аудієнцію дух матері. Дівчина хоче дізнатися у загиблої, що ж з нею сталося насправді, і розповісти все те, що не встигла за життя.

У пошуках відповідей на свої питання, Кейт простудіювала багато спеціалізованої літератури, і об'їхала половину країни. І в кінці кінців вона знаходить медіума, який влаштовує своїм клієнтами спіритичні сеанси зв'язку з рідними і близькими. З допомогою спеціаліста дівчина розраховує вийти на контакт зі своєю матір'ю – її неприкаяним духом і отримати всі необхідні відповіді. Але те, що чекає її попереду, шокує і злякає всіх – як Кейт, так і бувалого спиритуалиста. Адже цей контакт буде не таким, як у класичних фільмах про розмови з духами.
Автор: zombie, додано 25-09-2017, 20:06
Відгуків 0
Переглядів: 2 105

Сестри чуми (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: