Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гага: 155 см (2017)

Гага: 155 см (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Гага: 155 см (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Леді Гага – сучасний феномен поп-сцени. З її появою зірка попереднього фаворита стала згасати і згасати. Адже яка б епатажна ідея не прийшла в голову досвідченим власникам титулів і нагород, у порівнянні з Гагою вони все одно залишалися жалюгідними дилетантами і невпевненими у собі школярами. Неймовірні костюми, постановки, на стику геніального і повного маразму – все це просувало і просуває саму відому виконавицю «попси» до вершин чартів семимильними кроками. Але мало хто знає, що ховається за цією показухою, яскравими образами і сліпучим блиском.

А ховається там «Гага: 155 см» - жінка, подруга, кохана. Невпевнена в собі, часто має проблеми зі здоров'ям і натхненням, обдарована в декількох сферах артистка, яка вибрала для себе нелегкий шлях. Обов'язок завжди бути попереду всіх, не просто бігти попереду паровоза, а тягнути його за собою. Викликати на себе все можливу і доступну увагу, підривати запаси громадського невдоволення. Будь-якою ціною підтримувати свій імідж, не втратити себе воістину по силам тільки для Леді Гаги.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: adminko, додано 27-09-2017, 22:39
Відгуків 0
Переглядів: 2 462

Гага: 155 см (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: