Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Тайсон (2008)

Тайсон (2008) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2008
  • Жанр: Документальні, Біографії
  • Країна: Фрнція, США
  • Тривалість: 90 хв /01:30
  • Режисер: Джеймс Тобк
Дивитися повний фільм Тайсон (2008) безкоштовно з українським дубляжем. Ще не скоро ім'я великого Мйк Тйсон перестне вселяти повгу і стрх у молодих почтківців боксерів. Адже ця людин нзвжди злишиться в історії боксу як легенд – живе втілення іделу непереможності й сили. Але мло хто знє, що смому Тйсон тк слв длся нбгто склдніше, ніж звичйній боксеру перемог в склдному поєдинку. І всі свої титули і визнння великий мйстер руквички звоювв не стільки кров'ю і потім, скільки постійною боротьбою з смим собою, і постійними прогршми н цьому фронті.

Нродившись в неблгополучній сім'ї, юний Мйк мв проблеми з виховнням, нвчнням і зконом. І внслідок остнніх опинився в спецільній зкритій школі для хлопчиків в Джонстуні. Де під керівництвом вчителя д'мто і почлся його боксерськ кр'єр. Про яку Тйсон не мріяв і якої боявся. Але він все одно регулярно відвідувв зняття і не пропускв жодного тренувння. Робив це виховнець пнсіонту тільки тому, що його нствник змінив для нього бтьк, кохння якого здерикувтий хлопець ніколи не знв. Але сме тк мотивція допомогл Тйсону стти одним з крщих.
Автор: zombie, додано 2-02-2018, 19:46
Відгуків 0
Переглядів: 623

Тайсон (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий