Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Останній король Шотландії (2006)

Останній король Шотландії (2006) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2006
  • Жанр: Трилери, Історичні, Драми, Біографії
  • Країна: Німеччин, Великобритнія
  • Тривалість: 121 хв. /02:01
  • Режисер: Кевін Мкдонльд
Дивитися повний фільм Останній король Шотландії (2006) безкоштовно з українським дубляжем. Ніколс Гррігн не остнній король Шотлндії, її прем'єр-міністр і не генерл могутньої рмії. Він нвіть не дипломт і ніколи не мв ніякого відношення до політики. Це простий лікр, який зовсім нещодвно зкінчив нвчння, і бжючи зробити цей світ крще, вирушив з медичної місії в Угнді. Але цей чоловік зумів зробити для простої фрикнської крїни, знуреної в безодню розгрому і злиднів нбгто більше, ніж будь-як людин в дорогому костюмі і з зпсом довгих промов про крщі чси.

Потрпивши під чрівність президент Угнди Іді Амін, Ніколс погодився стти його особистим лікрем. Але чим більше він зближуввся з своїм вжливим пцієнтом, тим більше розчровуввся в ньому. Адже під шрмом філософ і мудрої людини переховуввся простий дикттор, охочий до влди і грошей. З-з якого вся крїн бул доведен до плчевного стну І дивлячись н все це, Гррігн спершу спробувв втекти, повернутися до Шотлндії і просити допомоги у міжнродних миротворців. Але змирившись з тим, що з велінням монрх йому виїзд з крїни змовлений, Ніколс вирішує зробити все можливе, щоб вплинути н події, що розвивються.
Автор: zombie, додано 11-11-2017, 07:21
Відгуків 0
Переглядів: 1 099

Останній король Шотландії (2006) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий