Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Останній король Шотландії (2006)

Останній король Шотландії (2006) онлайн українською

Дивитися повний фільм Останній король Шотландії (2006) безкоштовно з українським дубляжем. Ніколас Гарріган не останній король Шотландії, її прем'єр-міністр і не генерал могутньої армії. Він навіть не дипломат і ніколи не мав ніякого відношення до політики. Це простий лікар, який зовсім нещодавно закінчив навчання, і бажаючи зробити цей світ краще, вирушив з медичної місії в Уганді. Але цей чоловік зумів зробити для простої африканської країни, зануреної в безодню розгрому і злиднів набагато більше, ніж будь-яка людина в дорогому костюмі і з запасом довгих промов про кращі часи.

Потрапивши під чарівність президента Уганди Іді Аміна, Ніколас погодився стати його особистим лікарем. Але чим більше він зближувався з своїм важливим пацієнтом, тим більше розчаровувався в ньому. Адже під шармом філософа і мудрої людини переховувався простий диктатор, охочий до влади і грошей. З-за якого вся країна була доведена до плачевного стану І дивлячись на все це, Гарріган спершу спробував втекти, повернутися до Шотландії і просити допомоги у міжнародних миротворців. Але змирившись з тим, що за велінням монарха йому виїзд з країни замовлений, Ніколас вирішує зробити все можливе, щоб вплинути на події, що розвиваються.
Автор: zombie, додано 11-11-2017, 07:21
Відгуків 0
Переглядів: 2 478

Останній король Шотландії (2006) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: