Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Необачність (2016)

Необачність (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Необачність (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Знайомтеся, Вероніка – міс Необачність. Адже будучи дружиною одного відомого політика, який балотувався в сенатори, вона дозволила собі інтрижку на стороні. Хоча, якщо подумати, то саме свого чоловіка вона і звинувачувала у зраді. Постійна зайнятість на роботі, відсутність часу для неї. І що найголовніше – необхідність у всьому тримати марку, відповідати, і стежити за кожним своїм словом. Все це сильно стомлювало і сковувало жінку, позбавляючи її можливості відчувати себе потрібною, коханою і цінною. Тому в обійми чарівного і звабливого красеня, що знає, чого хочуть жінки, Вероніка поринула бездумно і з головою.

Але незабаром жінка усвідомила, що її стосунки були заборонені помилкою – скороминущої слабкістю. І вона тут же вирішила перервати свою порочну зв'язок. Але було вже занадто пізно – її новий залицяльник, схоже, став вважати Вероніку. У всіх сенсах цього слова. І не збирався відпускати свою пасію, навіть незважаючи на її спроби розірвати відносини. Тепер репутація, і що найголовніше, життя жінки та її чоловіка у великій небезпеці.
Автор: adminko, додано 27-09-2017, 23:07
Відгуків 0
Переглядів: 1 977

Необачність (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: