Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Перелом (2007)

Перелом (2007) онлайн українською

Дивитися повний фільм Перелом (2007) безкоштовно з українським дубляжем. Уіллі Бичум будучи ще на посаді прокурора взявся за справу Теда Кроуфорда, вважаючи, що це легка можливість додати до свого послужного списку ще одну «перемогу». І наостанок додати ще один плюсик до чудової багаторічній кар'єрі. Адже підсудний, який вбив свою змінила чоловікові, по суті вже давно у всьому зізнався і підписав щиросерде визнання. Та й сам здався поліції, відмовившись від адвоката і захисту.

Але виявилося, що справа Теда не таке просте, яким могло здатися на перший погляд. Адже всі докази, які зібрали криміналісти виявилися помилковими. Так, з пістолета, яким вбили жінку, ніхто не стріляв, на одязі підозрюваного відсутня кров і частинки пороху, а всі відомості проти самого себе п'ятою згідно поправці суд не зможе розглянути без додаткових доказів. Яких у цьому вбивстві просто немає. Тому швидше за все чоловік убитої незабаром опиниться на свободі, а повторно притягнути до відповідальності по тій же справі його буде куди важче. у чому тоді сенс свідомості та іншої гри, яку затіяв з поліцією Тед? І хто і за що насправді вбив жінку?
Автор: zombie, додано 29-09-2017, 11:02
Відгуків 0
Переглядів: 4 960

Перелом (2007) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: