Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Синдбад: Легенда семи морів (2003)

Синдбад: Легенда семи морів (2003) онлайн українською

Дивитися повний фільм Синдбад: Легенда семи морів (2003) безкоштовно з українським дубляжем. Богиня хосу і розбрту Ерід вже двно точил зуб н нш спокійний і дуже розмірений для неї світ. Бжючи посіяти смуту серед людей, і спорудити црство хосу, вон викрл Книгу Світу – могутній ртефкт, здтний штовхнути світ у вир війни і розрухи. Хитр і підступн відьм обствил все тк, що в злочині виявився винним Синдбд: Легенд семи морів – чесний моряк, внтюрист і любитель пригод. Який ніколи не промишляв крдіжкми, тим більше ртефктів і строжитностей. Але щоб довести свою невинність, йому доведеться зробити небезпечну подорож у володіння Еріди, і повернути вкрдену книгу.

Але крім Книги Світу є ще одн причин, по якій Синдбд зробить це небезпечне і неймовірн подорож. Адже Ерід вкрл ткож його друг Протея, якого кинул в свою темницю і пообіцял врнці стртити. А вже цього мореплвець ніяк не може допустити. Тому його знову чекє дльня подорож, небезпеки т згрози, з якими допомогою вірних друзів і сміливих рішень, живою легендою семи морів доведеться зіткнутися лицем до лиця.
Автор: adminko, додано 16-07-2018, 10:53
Відгуків 0
Переглядів: 994

Синдбад: Легенда семи морів (2003) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий