Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Синдбад: Легенда семи морів (2003)

Синдбад: Легенда семи морів (2003) онлайн українською

Дивитися повний фільм Синдбад: Легенда семи морів (2003) безкоштовно з українським дубляжем. Богиня хаосу і розбрату Еріда вже давно точила зуб на наш спокійний і дуже розмірений для неї світ. Бажаючи посіяти смуту серед людей, і спорудити царство хаосу, вона викрала Книгу Світу – могутній артефакт, здатний штовхнути світ у вир війни і розрухи. Хитра і підступна відьма обставила все так, що в злочині виявився винним Синдбад: Легенда семи морів – чесний моряк, авантюрист і любитель пригод. Який ніколи не промишляв крадіжками, тим більше артефактів і старожитностей. Але щоб довести свою невинність, йому доведеться зробити небезпечну подорож у володіння Еріди, і повернути вкрадену книгу.

Але крім Книги Світу є ще одна причина, по якій Синдбад зробить це небезпечне і неймовірна подорож. Адже Еріда вкрала також його друга Протея, якого кинула в свою темницю і пообіцяла вранці стратити. А вже цього мореплавець ніяк не може допустити. Тому його знову чекає дальня подорож, небезпеки та загрози, з якими допомогою вірних друзів і сміливих рішень, живою легендою семи морів доведеться зіткнутися лицем до лиця.
Автор: adminko, додано 29-09-2017, 11:03
Відгуків 0
Переглядів: 4 394

Синдбад: Легенда семи морів (2003) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: