Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Людина на канаті (2007)

Людина на канаті (2007) онлайн українською

Дивитися повний фільм Людина на канаті (2007) безкоштовно з українським дубляжем. 7 серпня 1974 року сміливець, канатоходець, екстримал та багаторазовий рекордсмен Філіп Петі зробив, на думку критиків, найбільше художній злочин століття. Цілих 45 хвилин він розгулював по канату, натягнутому між вежами-близнюками торгового центру в Нью-Йорку. Цей подвиг був далеко не першим у кар'єрі еквілібриста – раніше він вже «осквернив» собор Паризької Богоматері і мостом Харбор-Брідж. Але саме це виступ гімнаста викликало великий резонанс і широке обговорення в масах.

«Людина на канаті» - це фільм про безпрецедентною і неповторною сміливості, відваги та спритності, яка лежить за межами людської можливості. А ще це данина колишньої епохи, коли найбільшим злочином могла вважатися ось така витівка якогось зухвалого сміливця, який вирішив увічнити своє ім'я і назву торгового центру в книзі рекордів Гіннеса. Тоді тероризм був тільки примарною загрозою, а місця масового скупчення народу не викликали у людей підсвідомих страхів і побоювань. Епоха безтурботності, породжує сміливців і екстремалів.
Автор: zombie, додано 28-10-2017, 03:41
Відгуків 0
Переглядів: 2 425

Людина на канаті (2007) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: