Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Райський поцілунок (2011)

Райський поцілунок (2011) онлайн українською

Дивитися повний фільм Райський поцілунок (2011) безкоштовно з українським дубляжем. Все своє життя Юкарі робила те, чого від неї хотіли батьки, вчителі та суспільство. Слухняна, вихована і вкрай скромна – вона була справжньою пай-дівчинкою, про яку мріє будь-яка подружня пара, і тієї самої «заучкою» яку з тихим придихом ненавидить кожен шкільний хуліган. Юкарі мріяла поступити в один з найпрестижніших вузів країни, і мала чудові шанси пройти за скороченою програмою прийому. Зрозуміло, таємна любов у Юкарі теж була – вона була без розуму від свого однокласника, але, звичайно ж, таємно.

Але тиха, прорахована і планомірна життя Юкарі взяла різкий крен, коли до нього на вулиці підійшов незнайомий хлопець і попросив стати моделлю для нового бренду молодіжної одягу. Навіть не попросив, а зажадав, посилаючись на те, що дівчина – просто ідеальне втілення еталонного підлітка Перелякана Юкарі спочатку хотіла відмовитися, але хіба не кожна дівчина мріє стати моделлю, королевою подіуму і предметом зітхання тисяч людей? Тому школярка вирішує спробувати, і вперше в житті здійснює непродуманий і не схвалений з батьками вчинок.
Автор: zombie, додано 3-10-2017, 19:10
Відгуків 0
Переглядів: 1 733

Райський поцілунок (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: