Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ 8 жінок (2001)

8 жінок (2001) онлайн українською

Дивитися повний фільм 8 жінок (2001) безкоштовно з українським дубляжем. Нпередодні різдв, фрнцузьк глибинк. В одному розкішному родовому мєтку збирється н святкувння різдв вся велик родин – 8 жінок і господр будинку – стрий дідич. Готуються стрви, нкривються столи, всюди пнує святков тмосфер. Ось-ось нстне святкувння. Яку рптово зтьмрює несподівн знхідк – глв сімейств був убитий у влсній кімнті. Ніхто сторонній у будинок не проникл, і проникнути не міг – н вулиці моторошні звірюхи і всі дороги зсипні. А це ознчє, що строго вбив хтось із присутніх н святкувння жінок.

Длі гірше – телефонні дроти перерізні, як і проводк втомобілів. Хтось дуже пострвся, щоб ніхто не пішов з мєтку і не зміг викликти в нього підмогу. І цей хтось, як і рніше знходиться в будинку під личиною якоїсь милої і перелякної жінки. Обчислити злочинця можн тільки спільно, і зібрвшись у великому злі жінки починють розпитувти один одного щодо лібі. Абсолютно ясно, що не можн випускти ситуцію з поля зору, дже тоді може відбутися ще одне вбивство.
Автор: zombie, додано 5-10-2017, 12:55
Відгуків 0
Переглядів: 1 266

8 жінок (2001) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий