Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гарячі піски (2017)

Гарячі піски (2017) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Багатоголосий
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 96 хв. /01:36
  • Режисер: Геррд МкМюррей
Дивитися повний фільм Гарячі піски (2017) безкоштовно з українським дубляжем. рячі піски"> З-з своєї відкритості і позитивності, Цюріх звжди легко вливвся в будь-яку компнію. А будучи до того ж хлопцем недурною і моторним, він звжди мв у своєму розпорядженні до себе співрозмовників і знйомих. І ледь поступивши, зумів звоювти повгу директор коледжу, однокурсників і виклдчів. Нвіть нйпрестижніше чорне бртство кмпусу звернуло увгу н новчк, зпропонуввши йому поповнити свої ряди. Про ткий подрунок долі Цюріх не смів і мріяти. Адже членство в товристві відкривло перед ним величезні перспективи для подльшого розвитку, ж до місць у вищих ешелонх влди.

Але для того, щоб носити гордий титул повнопрвного член новчкові потрібно пройти посвяту – пережити цілий тиждень знущнь і принижень. Які по ідеї повинні згртувти дух хлопця і перевірити його лояльність бртству. Але чим длі зходить Цюріх, тим сильніше розуміє, що до створення списку випробувнь доклв руку якийсь неврівновжений психопт. І пройти їх усі ознчє нплювти н влсну людяність і розтоптти в пух і прх всі життєві принципи. Чого зробити Цюріх зовсім не готовий. Але зворотного шляху немє – «Грячі піски» бртської «любові» вже зімкнулися в неї нд головою, ховючи його в лвині жорстокості і злості.

Фільми 2017 які вже вийшли онлайн

Автор: adminko, додано 16-07-2018, 19:10
Відгуків 0
Переглядів: 1 299

Гарячі піски (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий