Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Завдання дев'яносто два (2014)

Завдання дев'яносто два (2014) онлайн українською

Дивитися повний фільм Завдання дев'яносто два (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Професія Соні не має нічого спільного з перестрілками, зброєю і бігом по лісі в спробі зберегти власне життя. Точніше раніше нічого спільного не мала. Адже дівчина була простим екологом, і працювала в основному над захистом навколишнього середовища, особливо лісів. Але коли вона зацікавилася закритими заповідниками, то виявилася в самій гущі кримінальних розборок.

Розслідуючи дивний змову держави і великого індустріального конгломерату, Соня всупереч заборонам проник на закриту територію лісового масиву, який був «на особливому захисту» держави. Виявилося, захищати вже практично нічого – ліс перетворився на будівельний майданчик і сировинну базу. За яку йде справжня війна між злочинним угрупованням, і тим самим промисловим гігантом, проникнувшим законопроект щодо закриття лісу. І Соня зі своїм розслідуванням опинилася в самому центрі цієї війни. Небажаний свідок, і перешкода на шляху мільярдних грошових потоків – вона стала мішенню номер 1 для обох сторін конфлікту. І тепер ніхто не зможе допомогти їй вибратися із закритого заповідника живий.
Автор: adminko, додано 7-10-2017, 22:51
Відгуків 0
Переглядів: 1 180

Завдання дев'яносто два (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: