Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Впавші зірки (2017)

Впавші зірки (2017) онлайн українською

Fallen Stars
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії, Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 88 хв. /01:28
  • Режисер: Брйн Джетт
Дивитися повний фільм Впавші зірки (2017) безкоштовно з українським дубляжем. вші зірки"> Остнні десять років Купер простояв біля брної стійки, поповнюючи рівень в склянкх провонявших п'яничок, т вислуховуючи скрги своїх клієнтів н неспрведливість життя. І кожен день був нстільки схожий н попередній, що брмен втртив їм лік і двно переств розрізняти. Ті ж тки кислі пики, слов і сльні жрти. І ті ж відмовки роботодвця. Нвіть випдкові інтрижки з дівчтми, які через деяких особливостей спецільності Купер трплялися чстенько, не приносили здоволення. А нвпки – змушувли розчрувтися в житті зглом і в любові зокрем.

Але все змінилося, коли Купер зустрів Дейзі. Ну, точніше він і рніше її зустрічв – дівчин чстенько зходил в бр, щоб почитти книгу і пропустити сткнчик якогось коктейлю. Просто в цей рз вон випил більше ніж ззвичй і відключился прямо н брній стійці. І Купер не придумв нічого крщого, ніж відвезти її до себе додому і уклсти спти. Сме тк і почлися їх дивні, ле ткі необхідні обом відносини. Сповнені розуміння, підтримки і проблем, і обпікють холодні як «Впли зірки» Адже Дейзі тк смо як і брмен встигл розчрувтися в житті і з'їсти свій пуд солі.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 19-03-2017, 00:06
Відгуків 0
Переглядів: 789

Впавші зірки (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий