Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ МИ. Віримо в кохання (2011)

МИ. Віримо в кохання (2011) онлайн українською

Дивитися повний фільм МИ. Віримо в кохання (2011) безкоштовно з українським дубляжем. У свій час роман короля Великобританії Едуарда VIII сколихнув усю світову громадськість. Адже мало того, що монарх закохався в американку Уолліс Сімпсон, так його обраниця до того ж виявилася заміжньою жінкою. Небувалий сором як для королівської династії і цілої країни. І за всіма канонами престолонаслідник повинен був відректися від своїх почуттів. Але замість цього він сказав: «МИ. Віримо в любов» і відрікся від корони заради того, щоб випробувати просте людське щастя любити і бути коханим.

Ця історія зворушила Воллі Уінтроп до глибини душі. І стала її втіхою, і новим змістом життя. В оповіданнях про романтичні стосунки монарха і його коханої вона знайшла розраду й порятунок від своєї важкої життя, від байдужості і рукоприкладства чоловіка і тягот життя з нелюбом людиною. Зачитуючись до насолоди про неймовірне кохання (яка як виявилося, буває не тільки у жіночих романах) Воллі мріяла хоч раз в житті випробувати щось подібне. Мабуть, їй варто бути акуратніше зі своїми бажаннями. Адже незабаром її життя перевернеться з ніг на голову, як і думка про далеких кумирів.
Автор: adminko, додано 7-10-2017, 23:04
Відгуків 0
Переглядів: 6 815

МИ. Віримо в кохання (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: