Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Марджорі Прайм (2017)

Марджорі Прайм (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Марджорі Прайм (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Марджорі Прайм завжди відчувала потяг до авантюризму і була в глибині душі великим новатором. Може саме тому їй вдалося досягти вершин музичного мистецтва, підкоривши весь світ своєю грою на скрипці. Адже цієї рішучої і сміливій жінці вдавалося неможливе – поєднувати чітку і виважену класику з експромтом і свіжими нотами сучасності.

Тому коли прогрес у сфері створення голограм досяг свого апогею, Марджорі стала однією з перших, хто скористався послугами компанії з виготовлення тривимірних образів людей. Адже зовсім недавно вона втратила чоловіка, і ніяк не могла змиритися з цією болючою втратою. І тепер у неї знову з'явився він – її коханий. Причому такий, яким Марджорі пам'ятала його в молодості – красивим, підтягнутим і рішучим. Таке рішення приголомшило і стурбувало її рідну дочку та зятя, з яким останнім часом проживала скрипалька. Але страждає провалами в пам'яті жінка була непохитна – голограма керована майстерним ІІ залишиться з ними. Так що тепер дивною і наполовину віртуальної сім'ї належить виробити для себе нові межі взаємин.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 21-11-2017, 13:24
Відгуків 0
Переглядів: 1 917

Марджорі Прайм (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: