Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Марджорі Прайм (2017)

Марджорі Прайм (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Марджорі Прайм (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Мрджорі Прйм звжди відчувл потяг до внтюризму і бул в глибині душі великим новтором. Може сме тому їй вдлося досягти вершин музичного мистецтв, підкоривши весь світ своєю грою н скрипці. Адже цієї рішучої і сміливій жінці вдвлося неможливе – поєднувти чітку і вивжену клсику з експромтом і свіжими нотми сучсності.

Тому коли прогрес у сфері створення гологрм досяг свого погею, Мрджорі стл однією з перших, хто скориствся послугми компнії з виготовлення тривимірних обрзів людей. Адже зовсім недвно вон втртил чоловік, і ніяк не могл змиритися з цією болючою втртою. І тепер у неї знову з'явився він – її кохний. Причому ткий, яким Мрджорі пм'ятл його в молодості – крсивим, підтягнутим і рішучим. Тке рішення приголомшило і стурбувло її рідну дочку т зятя, з яким остннім чсом проживл скрипльк. Але стрждє провлми в пм'яті жінк бул непохитн – гологрм керовн мйстерним ІІ злишиться з ними. Тк що тепер дивною і нполовину віртульної сім'ї нлежить виробити для себе нові межі взємин.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 21-11-2017, 13:24
Відгуків 0
Переглядів: 1 055

Марджорі Прайм (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий