Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Поганий хороший поліцейський (2006)

Поганий хороший поліцейський (2006) онлайн українською

Дивитися повний фільм Поганий хороший поліцейський (2006) безкоштовно з українським дубляжем. Онтаріо в черговий раз потрапив у всі випуски новин. Правда, на цей раз не завдяки своїй хокейній команді. А з-за жорстокого маніяка-вбивці, який розгорнув в околицях справжній кривавий терор. Злочинець став цілеспрямовано нападати на членів хокейного спільноти, залишаючи на місці злочину маску – як знущання для поліції. І з кожним разом його вбивства стають все витонченішими, а криваві картини, залишені для поліції, все більш божевільними і видовищними. Доходить до того, що детектив Мартін Ворд виявляє на кордоні з Квебеком труп хокеїста висить прямо на розподільчому щиті. Після цього стає абсолютно зрозуміло, що місцевій поліції не під силу зловити маніяка. І в справу вступає слідчий з сусіднього управління – певний Девід Бушар.

Повна протилежність Мартіна – він воліє спочатку ламати, а потім думати про те що було. Людина-дія, самий недбалий поліцейський і шанувальник грубої сили – він справжній поганий поліцейський. Але його методи виявляються надзвичайно дієві там, де буква закону і переконливі аргументи Мартіна пасують. Разом вони складають відмінну команду, яка незабаром досягає перших успіхів у затриманні злочинця. Правда, якою ціною.
Автор: adminko, додано 12-10-2017, 00:16
Відгуків 0
Переглядів: 1 759

Поганий хороший поліцейський (2006) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: