Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Холодний Місяць (2016)

Холодний Місяць (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Холодний Місяць (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Тихе провінційне містечко, занурений у вічну дрімоту, трусило резонансна подія – тіло школярки було знайдено на дні місцевої річки. Дівчину знайшли в тому ж місці, де багато років тому нещасний випадок забрав життя її батьків. Але самогубство з прихованим змістом не вірили навіть найбільш скептично налаштовані жителі.

Бабуся загиблої стала за очі звинувачувати лукаву Натана – син місцевого багатія. Говорити відкрито про свої підозри вона не наважувалася, а навіть якщо б і зважилася, то поліція швидше залучила за вбивство її, ніж хлопця (величезні гроші здатні купити будь алібі). Але жоден злочин не повинен залишитися без покарання. Тому там, де пасує закон, в справу вступають вищі сили і світове рівновагу І незабаром у тихому містечку починають відбуватися дивні події – то світлофори мигають самі по собі, то на місцевому кладовищі із землі вилазять труни. А деякі і зовсім говорять, що ночами по місту кине привид невідомщеною дівчини. Видаючи несамовиті звуки він забере всіх, хто смів сумніватися і обмовляти. І тим більше він дух потягне на той світ того, хто причетний до її загибелі.
Автор: adminko, додано 11-10-2017, 23:46
Відгуків 0
Переглядів: 2 403

Холодний Місяць (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: