Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Вікторія (2015)

Вікторія (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Вікторія (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Вікторія – прекрасна іспанка, яка більше всього в житті віддає перевагу танцю. Марячи замерзнути танцівницею, вона не пропускає ні 1-го шансу засвітитися на публіці, або ж збільшити власні проф здібності. Але в рідному глухому місті не дуже шанують «танцюристів», віддаючи переваги нескладному робочого класу. В наслідок цього жінка приймається рішення переселитися в Берлін, і будувати власну кар'єру там. Щоб коли-то перевести кінці з кінцями і заробити на життя жінка влаштовується танцівницею в місцевий нічний клуб. Але по приїзду в місто Москву розташовується поруч держави, Вікторія усвідомлює, що власне облаштуватися на новенькому просторі значно важче, ніж це здавалося на 1-ий погляд.

І починає поступово знаходити тріумф. Так як молоденьку, витончену даму захоплюючій зовнішності, яка дуже добре танцює з працею не помітити. Вони пропонують свіжої знайомої продемонструвати нічний Берлін, і виконати екскурс по його видатним просторам. Але в ході подорожі діти згадують, що власне їм невідкладно треба заскочити заарештувати обов'язок у 1-го власного друга. Але планомірне просування до популярності як виявилося під небезпекою, коли жінка згодом роботи знайомитися з 4ма чарівними хлопцями. А так, як їх шофер вже до цього моменту досить набрався, вони вимагають Вікторію сісти за кермо. І що найбільш втягують дівчину в грубе гріх, співучасницею якого вона робиться.
Автор: zombie, додано 12-10-2017, 00:11
Відгуків 0
Переглядів: 1 984

Вікторія (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: