Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Я буду поруч (2012)

Я буду поруч (2012) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Оригінал
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2012
  • Жанр: Драми
  • Країна: Укрїн, Росія
  • Тривалість: 93 хв /01:33
  • Режисер: Пвло Румінов
Дивитися повний фільм Я буду поруч (2012) безкоштовно з українським дубляжем. У влсному житті Інн всього досягл см. Незвжючи н глузувння і зперечення недоброзичливців, н усі кверзи і підніжки долі, вон впевнено йшл вперед, не опускючи рук. І змогл вибудувти чудову кр'єру вдлого менеджер і прктично досконлу сім'ю. Але Інн робил все можливе, щоб він ні в чому не потребувв – ні турботи, ні в любові, ні в опіці. Прктично, внслідок того, що влсне у її шестирічного син Дмитрик не було зсновник – жінк виховувл нщдк 1. Але 1 жхлив новин перевернул все життя смотньої мтусі з ніг н голову – вон швидко помре.

Тк як під чс звичйної випробувння лікрі дігностувли у неї жхливу зхворювння н остнній стдії стновлення, ле нйбільше злякло Інну не то, влсне життя швидко звершиться, то, влсне, що Митьк злишється в цьому безжльному світі бсолютно рз, круглим сиротою. Зцілення вже не безсумнівно допоможе, з цими хворобми тривлий чс не живуть. Тк як не рхуючи мтері у нього більше нікого немє в цілому світі Добряче поміркуввши, Інн постновляє почти розшуки людини, якій може доручити влсного нщдк. І який може ндти і зтримти клятву «Я буду поруч» - подбвши про Митькові до тих пір, поки ж він см не буде н ноги.
Автор: zombie, додано 14-07-2018, 05:22
Відгуків 0
Переглядів: 896

Я буду поруч (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий