Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Відлуння (2008)

Відлуння (2008) онлайн українською

Дивитися повний фільм Відлуння (2008) безкоштовно з українським дубляжем. Виходу Боббі на свободу ніхто найбільш не очікував. Так як єдиний рідна людина, який зберігся за межами в'язниці – мама, вже давним-давно загинула (при досить загадкових обставин). Але, незважаючи на абсолютну самотність, Боббі не опустив рук. При цьому вона залишила власним єдиного нащадкові маленьку квартирку в передмісті, яка пустувала, чекаючи його виходу на волю А дочекавшись передчасного вивільнення за умов УДО, негайно ж взявся починати життя з чистого аркуша – переїхав у житлоплощу, почав знаходити роботу, і зробив спробу помиритися з молодою жінкою.

Судячи з усього, картини, які він бачить – тільки «Ехо» яких-небудь вагомих катастрофічних заходів, очевидцями яких стали місцеві стінки, навіки запам'ятавши цю ситуацію. Втім вже через деякий час Боббі починає відзначати, власне що в його новенькому житло трапляється що-небудь незвичайне і незвичайне. І незрозуміло чому всі вони зводяться до що, власне що нещасна ненька Боббі загинула рішуче не випадково, і далеко не просто так І бачиться колишньому зеку світить визнати страшенный таємниця, який ховає його свіже житло.
Автор: zombie, додано 11-10-2017, 23:54
Відгуків 0
Переглядів: 2 120

Відлуння (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: