Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мозок Гіммлера зветься Гейдріхом (2017)

Мозок Гіммлера зветься Гейдріхом (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Мозок Гіммлера зветься Гейдріхом (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Тих злочинів, які скоїв режим нацистів проти людства, люди не забудуть ніколи. Правда, багато хто вже стали забувати, хто стояв біля витоків тих жахливих ідей, які призвели до найбільшого в історії геноциду. Адже всі ті жорстокі укази, які видавав Гітлер, він придумував не один. А під впливом цілої свити наближених, які провокували розвиток Гітлерівського божевілля, заохочували його божевілля і годували шизофренію полководця з ложечки. І одним з найодіозніших наближених фюрера був Гейдріх.

Будучи ще зовсім молодим, він з ганьбою закінчив свою військову кар'єру, зробивши зґвалтування. Тоді лише дивом йому вдалося уникнути ув'язнення – чоловік одружився на тій бідній дівчині. Але свою дивну образу і неприязнь він затаїв на всіх і кожного. І з роками ці руйнівні темні почуття тільки росли в його душі, породжуючи справжні жахи і кошмари, які одного разу вирвалися на волю. Саме із-за Гейдріха весь єврейський народ опинився у чорному списку режиму нацистів і був зарахований до видаткового матеріалу – людському сміття.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: adminko, додано 11-10-2017, 23:37
Відгуків 0
Переглядів: 2 226

Мозок Гіммлера зветься Гейдріхом (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: