Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Рудник (2015)

Рудник (2015) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2015
  • Жанр: Драми
  • Країна: Великобритнія
  • Тривалість: 94 хв. /01:34
  • Режисер: Білл Скотт
Дивитися повний фільм Рудник (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Скільки в світі тких містечок, життя в яких кипить нвколо одного-єдиного виробництв бо видобувного підприємств? Життя в них чсто йде повільно і мляво, всі знють один одного особисто, місцеві крмрі й упрвлінці звжди рді гостям. Але врто тільки підприємству, нвколо якого побудовний містечко потрпити з межу бнкрутств – життя в містечку зкипє як смол н відкритому вогні.

Тк було і тут, у селищі, який годувв і збезпечувв роботою мідний рудник. Який в остнні роки ств переживти знепд – жил вичерплся, зстріле облднння не дозволяло проводити видобуток н длеких обріях. Влсник підприємств містер Іст, треб віддти йому нлежне, буквльно зі шкіри геть ліз, щоб зберегти шхту відкритою і збезпечити городян робочими місцями. Але нвіть він не міг відсунути неминуче. Але з крок до повного фіско містер Іст зустрів неймовірну жінку. Як допомогл йому знйти упевненість в собі, і втілити в життя свої нйсміливіші проекти. І н подив це допомогло – мідн жил бул знйден знову, і рудник зпрцювв н повну силу.
Автор: zombie, додано 12-10-2017, 22:19
Відгуків 0
Переглядів: 815

Рудник (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий