Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Лазар (2015)

Лазар (2015) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2015
  • Жанр: Трилери, Кримінал, Драми
  • Країна: Фрнція, Мкедонія, Болгрія
  • Тривалість: 98 хв. /01:38
  • Режисер: Світозр Рістовскі
Дивитися повний фільм Лазар (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Лзр не прост людин. Він контрбндист. Тільки перевозить він не китйські товри і нвіть не зброя, людей. Його робот – перепрвляти нелегльних емігрнтів т біженців через кордон Мкедонії. І, незвжючи н всі труднощі і несподівнки, які підстерігють з кожним кутом, ткож ризик потрпити н півжиття з гртми, свою спрву Лзр любить. Адже він дійсно рятує людей він вжкого життя, може нвіть вірної згибелі, і дє їм шнс почти все спочтку.

Але одн тргедія, як обернулся фтльними нслідкми, ндовго вибил Лзря з колії. Втртивши впевненість у собі, він більше не нвжуввся бртися змовлення і перевозити біженців. А незбром і зовсім вирішив піти з ткої роботи, зкінчити з кримінлом і зйнятися чимось більш простим і зконним. Чимось, де ризик зловити кулю в лоб бо дивитися н небо в клітинку буде мінімльним, від твоїх дій не будуть злежти життя невинних людей. Але доля не хоче тк просто відпускти колишнього контрбндист. І влштовує йому остнню перевірку н міцність, змушуючи прийняти одне з нйвжчих в життя рішень.
Автор: adminko, додано 12-10-2017, 22:22
Відгуків 0
Переглядів: 1 038

Лазар (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий