Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ферма Онор (2017)

Ферма Онор (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Трилери
  • Країна: США
  • Тривалість: 74 хв. /01:14
  • Режисер: Karen Skloss
Дивитися повний фільм Ферма Онор (2017) безкоштовно з українським дубляжем. У вечір випускного блу груп стурбовних і нтхненних зкінченням школи підлітків вирішує зробити щось тке, що допоможе зпм'ятти цей день н все життя. Щось незбутнє ніж прост пиятик, і гулянк до рнку Зібрвшись у гурт, хлопці тікють з святкувння і відпрвляються глибоко в ліс – у ті згубні місця, про яких в околицях двно ходять стршні легенди. Кжуть, що десь тм, в дрімучій гущвині, врто двно покинут Ферм Онор» де колись стлся стршн тргедія. Тм, мовляв, живуть привиди і якісь стршні істоти, що віддлено нгдують людей. Сме ці легенди і збирються перевірити підлітки.

Зібрвшись в групу для сміливості, і підігрівючи один одного різними примовкми, вони відпрвляються в будинок примр. І незбром повертються звідти нзд. Првд, це вже зовсім не ті хлопці, які нещодвно увійшли в цей ліс у пошукх гострих відчуттів щось стршне і дивне стлося в тих непрохідних місцях. Щось, про що ніхто не стне розповідти, ле незбром дізнється кожен.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: zombie, додано 12-10-2017, 22:24
Відгуків 0
Переглядів: 936

Ферма Онор (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий