Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Рік і Морті (2017)

Рік і Морті (3 сезон) онлайн українською

Rick and Morty
Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Рік і Морті (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Бути унікльним - досить склдно, бути генільним з нпрником розумником - простіше простого. Те, до чого пргне всесвіт, чому існують прлельні світи і що унікльно-прикольного, нвіщо тм тусувтися? Відповіді є. Рік - нйбільший розум: буркотливий, егоїстичний лкоголік, зте з відрижкою. Морті - онучок, що любить бути кмітливим генієм. Любить дівчток, що непогно. Відкрите вивчення мультивселенной зводиться до кумедних пригод, які припдуть кожному н душу, як бльзм. Особливо єнотм.

У 3-му сезоні розповідється про те, як Рік, що сидить поруч з рідною сім'єю, розуміє, що все в величезному рдіусі - чист ілюзія. Поступово усвідомивши мсштб того, що відбувється терору, починється плн ктивних дій. Війн переступил поріг. Вічно весел прочк, життєрдісні негідники і бндити, хитруни і крсені. Кожен рз, нов серія дивує своїм розмхом і якісним і продумним світом. Ось, що зслуговує спрвжній гик. Чергов божевільн ситуція зводиться до того, що створюється плн дій, нстільки йде длеко, що світ можн з один день пройти. Нйголовніше, що все - спонтнно і неймовірно несподівно. Веселощів через крй, рдості через поріг, щстя н денці.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 12-10-2017, 22:31
Відгуків 0
Переглядів: 1 289

Рік і Морті (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий