Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Сусід завжди правий / 9J, 9K і 9L (2017)

Сусід завжди правий / 9J, 9K і 9L (1 сезон) онлайн українською

9JKL
  • Якість: HDRip
  • Озвучка: Російська
  • Звук: BaibaKo, IdeaFilm, Coldfilm
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії, Серіали
  • Країна: США
  • Режисер: Пмел Фрймн
Дивитися всі серії серіалу Сусід завжди правий / 9J, 9K і 9L (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Життя молодого і тлновитого ктор Джош не можн нзвти щсливою. Після тривлих зйомок в серілі про невдчливого поліцейського з дивними нхилми, спрви в кторській кр'єрі йдуть не дуже. Відомі продюсери відмовляються зпрошувти н головні ролі сумнівного ктор, всіляко відмовляючи у співпрці. В особистому житті чоловіки теж нстє чорн смуг. Після довгих років спільного шлюбу дружин вимгє зкінчити відносини розлученням і нполягє н розподілі мйн. Шлюборозлучний процес для Джош зкінчується серйозними втртми і крдинльними змінми. Герой відрзу позбувся влсного будинку, сім'ї, колишньої слви, успіху і знчної суми зощджень. Тепер він, кинутий дружиною і пошрпний долею, повертється в рідне місто Нью-Йорк, щоб спробувти почти нове життя. Тут його чекє колишня квртир і привітн зустріч близьких, які виступють в якості веселих і невгмовних сусідів.

Ще до від'їзду, Джош жив в одному будинку зі своїми бтькми, стршим бртом і його сім'єю. Він зймв квртиру під номером 9J, Джуді і Грольд розтшувлися в пртментх спрв з цифрою 9K, кузин Ендрю жив злів з номерним знком 9L. Зрз, через довгі роки, життя поруч з рідними не змінился і злишється незмінною. Постійні зкиди і скндли брт з дружиною, ндмірн опік і турбот нполегливій мтері, суперечливі і двознчні порди бтьк і повн відсутність особистого життя. Герой не може нлгодити відносини з жодною дівчиною, дже в його долю постійно втручються родичі. Ввжючи, що в житті немє нічого світлого і спрведливого, Джош зневірився і змирився з підступною долею. Але одн випдков зустріч в прку повністю перевертє його звичний світ.

Христин Джонс - привблив, крсив і чрівн дівчин, з першої хвилини знйомств підкорил серце героя. Він відчйдушно в неї зкохвся і тепер готовий н все, щоб добитися увги, розтшувння і зйняти місце в її житті. Однк всі спроби нлгодити конткт, зустрітися, піти н побчення і провести прекрсну ніч зкінчуються повним фіско, дже всьому провиною служть невдчливі родичі. Вони постійно втручються в життя син, нмгючись його контролювти, проводити морлі і нмгтися бути корисними. Вийти чи у героя в підсумку знйти спільну мову з рідними, звоювти серце і домогтися любові чрівної крсуні?

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 10-02-2018, 10:47
Відгуків 0
Переглядів: 604

Сусід завжди правий / 9J, 9K і 9L (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий