Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гарні часи (2017)

Гарні часи (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Кримінал, Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 101 хв /01:41
  • Режисер: Бен Сефді
Дивитися повний фільм Гарні часи (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Грний чс, безтурботні дні і ті чси, коли звжди всього вистчло вже двно позду. І в остнні місяці Коні доводилося все тугіше і тугіше зтягувти пски. Адже рхунки з комунлку постійно зростли, зрплт нвпки – пропорційно опусклся у зв'язку з кризою. І деколи нвіть н їжу мйже не злишлося грошей, і хлопець був змушений перебивтися «трвою кормом». Тке життя добряче нбридл Коні, якому до того ж потрібно було ще й дбти про своє слбоумном брт Ніке. Який вимгв бгто увги і чимло фіннсові вклдення. Тому помізкуввши (зняття для Коні незвичне) хлопець вирішив погрбувти бнк. Рз і нзвжди вирішити свої фіннсові проблеми. От тільки через відсутність нпрників і друзів, чоловік вирішив піти н спрву зі своїм бртом. Крок ризиковний і небезпечний, дже Нік не знв нвіть, з якого боку тримтися з пістолет. Але, незвжючи н всі труднощі, бртм вдлося зірвти головний куш і піти з бнківського сховищ з грошим. Првд гонитв дуже скоро нздогнл їх. І тут-то убогий розум Нік і зігрв з ним погний жрт – хлопець видв себе і попвся н грячому.

Розуміючи, що у в'язниці з його бртом будуть обходитися жорстоко, і, відчувючи свою провину, Коні нмгється придумти, як визволити родич з-з ґрт. І незбром знходить можливість у одного хитрого лихвря, який може допомогти викупити Нік у првоохоронців. Але цін з його послуги виявиться ндмірно високою.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: zombie, додано 26-10-2017, 18:09
Відгуків 0
Переглядів: 1 234

Гарні часи (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий