Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Вотерґейт: Падіння Білого дому (2017)

Вотерґейт: Падіння Білого дому (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Вотерґейт: Падіння Білого дому (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Марк Фелт був досвідченим агентом, справжнім патріотом своєї країни, і людиною, якій Америка вдячна своєю свободою і незалежністю. За довгі роки служби в ФБР він допоміг запобігти десятки замахів на важливих політичних діячів, і терористичних актів. Але за дивним збігом обставин він став людиною, яка привела до того, що національна безпека опинилася під загрозою.

Під час чергових виборів президента, який повинен був прийти на зміну Ніксону, Марк Фелт і його підлеглі заарештували кілька підозрілих людей. Незнайомці встановлювали прослуховуючі пристрої в штаб-квартирі Демократичної партії і займалися шпигунством. Непрямі докази вказували на те, що в цій справі замішаний сам президент, але той свою провину заперечував і зі слідством категорично відмовлявся співпрацювати. І робив все, щоб зам'яти цю ситуацію і заткнути рота всім, хто про неї дізнався. Але Марк всупереч прямим наказам, не міг приховувати цю таємницю від американського народу. І вперше за багато років роботи в секретній службі організував витік інформації, яка змінила політичний курс країни.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: zombie, додано 11-01-2018, 12:11
Відгуків 0
Переглядів: 3 786

Вотерґейт: Падіння Білого дому (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: