Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Салют-7 (2017)

Салют-7 (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Трилери, Пригоди, Драми
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 111 хв /01:51
  • Режисер: Клим Шипенко
Дивитися повний фільм Салют-7 (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Стнція Слют-7 зовсім недвно виведений н орбіту Землі, повинн бул стти черговим докз перевги Рдянського Союзу в космічній сфері. Оснщен з остннім словом техніки зрзк 85-го року, стнція бул нйдосконлішим космічним об'єктом штучного походження, і повинн бул поклсти бзис в подльшому стрімкому розвитку космогции. Але щось пішло не тк. І бгтотонн мхин, втртивши контроль, почл сходити з орбіти.

Де-то в досконлих інженерних конструкція зкрлся помилк, бо стнція вийшл з лду після впливу зовнішніх фкторів – інженери кусли лікті, нмгючись відновити зв'язок і зрозуміти причину поломки. А тим чсом Слют-7 почв сходити зі своєї орбіти Його пдіння, бо опублікувння інформції про поломку ознчли б крх репутції СРСР в космічній сфері і вжкі дипломтичні нслідки. Тому вищим керівництвом перед космонвтми Союзу бул поствлен нездійсненне звдння – зробити те, чого рніше ніхто не робив і пристикувтися до некеровної об'єкту в невгомості.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: adminko, додано 14-10-2017, 10:48
Відгуків 0
Переглядів: 1 037

Салют-7 (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий