Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Салют-7 (2017)

Салют-7 (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Салют-7 (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Станція Салют-7 зовсім недавно виведений на орбіту Землі, повинна була стати черговим доказ переваги Радянського Союзу в космічній сфері. Оснащена за останнім словом техніки зразка 85-го року, станція була найдосконалішим космічним об'єктом штучного походження, і повинна була покласти базис в подальшому стрімкому розвитку космогации. Але щось пішло не так. І багатотонна махина, втративши контроль, почала сходити з орбіти.

Де-то в досконалих інженерних конструкція закралася помилка, або станція вийшла з ладу після впливу зовнішніх факторів – інженери кусали лікті, намагаючись відновити зв'язок і зрозуміти причину поломки. А тим часом Салют-7 почав сходити зі своєї орбіти Його падіння, або опублікування інформації про поломку означали б крах репутації СРСР в космічній сфері і важкі дипломатичні наслідки. Тому вищим керівництвом перед космонавтами Союзу була поставлена нездійсненне завдання – зробити те, чого раніше ніхто не робив і пристикуватися до некерованої об'єкту в невагомості.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: adminko, додано 14-10-2017, 10:48
Відгуків 0
Переглядів: 2 659

Салют-7 (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: