Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Славний малий Сміт (2015)

Славний малий Сміт (2015) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2015
  • Жанр: Комедії, Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 102 хв /01:42
  • Режисер: Френк Лотіто
Дивитися повний фільм Славний малий Сміт (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Тке явище як «мерикнськ мрія» нспрвді не обмежується територільними кордонми США. Це «явище» зрзливе, поширюється швидше пліток і чуток і особливо вржє ті крїни, де люди живуть в злиднях і поневіряннях. І вірячи в ідели свободи і рівнопрвності, відчйдушні біженці мрять небом в зіркх і смугх і роблять сміливі вчинки зрди втілення своїх фнтзій Сім'я Сміт (нове прізвище) – одні з тких сміливців, які емігрувли з Індії в штти в пошукх крщого життя. Бтько, мти і Слвний млий Сміт – їх десятирічний син, втекли від бідності, клсової ворожості і обмеженості. І нвіть незвжючи н те, що розповіді про Америці виявилися не зовсім првдивими, і ніхто не чекв ще одну сім'ю емігрнтів з розпростертими обіймми, погно жити в Америці і погно жити в Індії – дв принципово різних «погно». І з чсом втікчм нвіть вдлося симілювтися і звикнути до нових звичїв і трдицій.

А особливо швидко до них звик Сміт молодший. Адже зкохвшись у сусідську дівчинку, він зі шкіри геть ліз, щоб сподобтися їй і стти для місцевої дітвори «своїм хлопцем». Його стрння були нвіть ндмірні і призвели до несподівних життєвих ситуцій.
Автор: zombie, додано 14-10-2017, 10:58
Відгуків 0
Переглядів: 849

Славний малий Сміт (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий