Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мама (Індія) (2017)

Мама (Індія) (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Трилери, Драми
  • Країна: Індія
  • Тривалість: 146 хв. /02:26
  • Режисер: Ravi Udyawar
Дивитися повний фільм Мама (Індія) (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Дівки пішл прцювти вчителем в школу, щоб бути ближче до своєї прийомної дочки Ар'є. Хоч дівчинк бул їй не рідний, жінк просто душі в ній не чул, і робил все, щоб вберегти свою доньку від неприємностей. Н жль, не вберегл Неслухнян і непокірн, в силу свого віку бсолютно некеровн, Арья не любил свою мчуху. І нвіть ввжл її винною у всіх своїх бідх, нерідко влштовуючи скндли і істерики н рівному місці. А тієї опіки т піклувння, якою її оточувл прийомн мти, дівчинк стрнно не помічл і робил все, щоб розсердити Дівки. І нвіть н ту вечірку вирушил, щоб в черговий рз змусити свою мчуху похвилювтися н Жль, все зкінчилося куди більш сумно, ніж черговий сімейний скндл – зґвлтовну Арью нтовп відморозків викинул в кнві в якомусь провулку.

Коли Мм дізнлся про те, що стлося з її донькою, вон зплл щирою ненвистю до тих, хто скоїв ткий жорстокий вчинок. І пообіцял помститися кожному, хто причетний до тргедії Нйнявши двокт вон стл вистежувти відморозків і плнувти свою жорстоку помсту Зхищючи свою дитину мм здтн н бгто що.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: zombie, додано 14-10-2017, 11:00
Відгуків 0
Переглядів: 727

Мама (Індія) (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий