Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Хороша поведінка (2016)

Хороша поведінка (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Хороша поведінка (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. В Америкнському дрмтичному серілі «Хорошу поведінку» події розвивються нвколо молоденькою зухвлої особи по імені Летті Добеш. Дівчин бул феристкою і щсливої шхрйкою. Вон обрл для себе нелегку, ле цікву життя. Промишляючи крдіжкою, вон нвіть встигл відсидіти термін з свої злободенні діяння. Але, н жль, в'язниці не вдлося нпоумити Добеш, і вон ні крплі не кялсь у своїх діях. Вийду н свободу, вон мл нмір і длі продовжувти зймтися збороненим ремеслом, її все влштовувло, і вон нічого не збирлся міняти у своєму житті.

Одного рзу Летті випдково дізнється, що одного вбивці змовили ліквідувти чиюсь дружину. Вон мє нмір зпобігти це злочин і врятувти бсолютно незнйому для неї жінку. У неї дозрівє певний плн дій. Летті доведеться вплуттися в смертельну і небезпечну внтюру і для цього вон спочтку зближується з змовним убивцею і виходить н зв'язок з нймнцем. Несподівно між нймнцем і злодійкою сплхує спрвжня пристрсть. Які небезпеки тять у собі ці відносини? Що буде з героями серілу, дізнємося, подивившись кримінльний серіл.
Автор: zombie, додано 19-12-2017, 00:08
Відгуків 0
Переглядів: 981

Хороша поведінка (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий