Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Хемлок Гроув (2013)

Хемлок Гроув (3 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Хемлок Гроув (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Історія серілу розгортється Ян території вигдного містечк під містичною нзвою Хемлок Гроув, який зтишно розтшовується в штті Пенсільвнія. Тут двно мешкють 2 клну – стродвній Годфрі і Румнчек, кожен з яких мє особисті, зберігються рокми тємниці і похмурі «скелети в шфі. У містечку відбувється звіряче подія, поліція виявил тіло по-звірячому вбитої дівчинки, як бул місцевою жителькою. Труп героїні був покусним, всі розуміли, що жінк стл жертвою вмпірів. Поліція не змогл зрозуміти, що стлося, ле ось клни міст явно здогдувлися про ім'я злочинця.

Двоє підлітків, що нвчються в місцевій школі, виявляються вплутними в цю історію. Вони дізнються про існувння різних монстрів, які ззіхють н жителів міст в тємниці від усіх. Ткож, хлопці прочитли древній сувій, звідки інформція свідчил про існувння жхливих, якихось істот, які ховються під звичйною зовнішністю людей і можуть бути бсолютно скрізь. Персонжі зглиблюються в історію зникнення доктор Сливки, щоб відшукти зниклих Нді і Мірнду. У місті знову стнуть відбувтися вбивств, якісь істоти почнуть полювння виключно н вмпірів.
Автор: zombie, додано 14-10-2017, 12:14
Відгуків 0
Переглядів: 457

Хемлок Гроув (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий