Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Пил (2005)

Пил (2005) онлайн українською

Дивитися повний фільм Пил (2005) безкоштовно з українським дубляжем. Складно уявити собі людину більше непомітного, сірого і типового ніж Олексій. Не маючи ні особистого життя, ні яких-небудь ідей він просто ходить на роботу на державному підприємстві, а у вільний від неї час їсть, спить, або клеїть моделі літачків. Напевно, зникни він зовсім, ніхто б і не помітив пропажі такої людини. Але позбавлений будь-яких амбіцій і бажань, Льоша цілком задоволений своєю сірою одноманітним життям, не бажаючи нічого в ній змінювати. Адже йому за великим рахунком наплювати на все.

Але все змінюється, коли Льошу чи не вперше в житті викликають в кабінет начальника. Де його зустрічає дивного вигляду агент ФСБ, пропонує Олексію допомогти вітчизняній науці і взяти участь в урядовому експерименті. Навіть не вислухавши деталі якого чоловік без вагань погоджується. Адже за великим йому байдуже, чим і як займатися в цьому житті – ганяти «пил» або крутити гайки на заводі. З цих самих пір Олексій стає людиною надзвичайною, претензійним і популярним. Його постійно з кимось плутають, запрошують на різноманітні програми та інтерв'ю, а сірими і безглуздими думками хлопця захоплюються, розбираючи їх на цитати.
Автор: zombie, додано 9-11-2017, 14:01
Відгуків 0
Переглядів: 1 714

Пил (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: