Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Пил (2005)

Пил (2005) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2005
  • Жанр: Комедії, Драми, Фантастика
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 107 хв /01:47
  • Режисер: Сергій Лобн
Дивитися повний фільм Пил (2005) безкоштовно з українським дубляжем. Склдно уявити собі людину більше непомітного, сірого і типового ніж Олексій. Не мючи ні особистого життя, ні яких-небудь ідей він просто ходить н роботу н держвному підприємстві, у вільний від неї чс їсть, спить, бо клеїть моделі літчків. Нпевно, зникни він зовсім, ніхто б і не помітив пропжі ткої людини. Але позбвлений будь-яких мбіцій і бжнь, Льош цілком здоволений своєю сірою одномнітним життям, не бжючи нічого в ній змінювти. Адже йому з великим рхунком нплювти н все.

Але все змінюється, коли Льошу чи не вперше в житті викликють в кбінет нчльник. Де його зустрічє дивного вигляду гент ФСБ, пропонує Олексію допомогти вітчизняній нуці і взяти учсть в урядовому експерименті. Нвіть не вислухвши детлі якого чоловік без вгнь погоджується. Адже з великим йому бйдуже, чим і як зймтися в цьому житті – гняти «пил» бо крутити гйки н зводі. З цих смих пір Олексій стє людиною ндзвичйною, претензійним і популярним. Його постійно з кимось плутють, зпрошують н різномнітні прогрми т інтерв'ю, сірими і безглуздими думкми хлопця зхоплюються, розбирючи їх н цитти.
Автор: zombie, додано 9-11-2017, 14:01
Відгуків 0
Переглядів: 948

Пил (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий