Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мата Харі (2017)

Мата Харі (2017) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Мата Харі (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Часом те, що важко або навіть неможливо виразити словами, прекрасно передає мову тіла. Рухи в танці, найменші жести, здатні багато розповісти про людину, розповісти про його характер і долю. Прославилася під псевдонімом танцівниця Мата Харі своїм мистецтвом розповідала історію нелегкої долі. Деспотичний і жорстокий чоловік Маргарет Зелле прогнав дружину з будинку, заборонивши зустрічатися з дочкою. Залишилася без засобів до існування жінка насилу переживала злидні, але ще важче була думка про неможливість побачити власної дитини.

Щоб вижити героїня почала танцювати. Танець відтепер спосіб заробітку, а з часом перетворився в єдиний сенс усього життя. Чуттєве виконання і неймовірна пластика залучали глядачів, грація закохувала в себе. Незабаром навіть аристократи і члени місцевої еліти ставали прихильниками Харі. Більше танцівниця не голодує і не мерзне на вулиці, проте душа його все ще не спокійна. Перша Світова Війна вже близько. Незабаром світ зміниться до невпізнання. Але де насправді місце Маргаретт в цьому хаосі? Це історія пошуку себе серед бурхливого жаху і страху. Розповідь про самотність і набуття надії, який нікого не залишить байдужим.

Фільми 2017 онлайн українською

Автор: zombie, додано 28-04-2019, 10:11
Відгуків 0
Переглядів: 4 816

Мата Харі (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: