Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Джунглі (2017)

Джунглі (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Джунглі (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Йоссі Гілберт – досвідчений письменник і автор декількох бестселерів. Але все це вже давно вкрилося пилом на полицях минулих заслуг. І ось вже кілька довгих місяців автор не може почати нову книгу – потрібне натхнення все ніяк не збирається відвідати його світлу голову.

Щоб підстьобнути музу, Гілберт вирішує відправитися в подорож в загадкову Болівії. Де в непрохідних джунглях криється чимало загадок і таємниць Одна з них по чистій випадковості потрапляє в поле зору письменника відразу після приїзду – розповідь про таємничому місці, повному стародавніх скарбів і коштовностей яку охороняє дике плем'я аборигенів. Точніше охороняло, адже його представників вже давно ніхто не бачив в живих Втриматись від такої спокуси і проігнорувати такий великий подарунок долі Йоссі не може. Тому збирає експедицію до загублених скарбів, озброївшись допомогою гіда з місцевих. Чоловік планує якщо не знайти скарб, то створити книгу про пригоди відважних шукачів скарбів в диких лісах Болівії. Але він ще не знає, що в результаті у нього вийде не пригодницький роман, а даний посібник з виживання і льодовий душу жах.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: adminko, додано 7-12-2017, 15:35
Відгуків 0
Переглядів: 3 583

Джунглі (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: