Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Виховання і вигул собак і чоловіків (2017)

Виховання і вигул собак і чоловіків (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Оригінал
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Мелодрами
  • Країна: Росія, Укрїн, Польщ
  • Тривалість: 90 хв /01:30
  • Режисер: Олексндр Грбр
Дивитися повний фільм Виховання і вигул собак і чоловіків (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Чим більше Соня дізнвлся чоловіків, тим більше вон любил собк. І після при невдлих спроб влштувти своє особисте життя вон зовсім змкнувся в собі, з головою зглибился в роботу, зкрился «н всі гудзики» і особин чоловічої стті не підпускл до себе нвіть н грмтний постріл. Але все змінилося, коли із-з неприємного скндлу її вигнли з ветеринрної клініки, де дівчин до цього прцювл. Адже через потребу влштуввшись вигулювти собк зможних господрів, вон познйомился з Артемом...

Артем колись був зіркою спорту і до отримної трвми подвв величезні ндії. Але отримвши «вирок» лікрів, він покінчив з кр'єрою і зосередився н спокійному житті в своє здоволення. Чому дуже зрділ його «вічн нречен», як ось уже кільк років нмглся одружити юнк н собі і терпіл постійні відмовки. Првд, кінець спорту зовсім не ознчв, що Артем рптом ндумв одружитися. Тому він подрувв своїй блговірній собку, нібито щоб т вчился піклувтися про когось крім себе смої. Смо собою з цієї зтії нічого путнього не вийшло – спортсмен злишився один з мленьким цуценям н рукх. Якого потрібно було годувти і вигулювти. А н прогулянці його вже чекл зустріч з Сонею.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: adminko, додано 14-07-2018, 04:53
Відгуків 0
Переглядів: 1 187

Виховання і вигул собак і чоловіків (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий