Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Три сестри (2017)

Три сестри (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Оригінал
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 133 хв. /02:13
  • Режисер: Юрій Гримов
Дивитися повний фільм Три сестри (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Невідомо з які гріхи життя обійшл Іру, Мрію і Олю по всіх фронтх. Колись повні віри в світле мйбутнє, очікувння щстя і впевненості у звтршньому дні вони непомітно для себе розтртили крщі роки свого життя н всякі дрібниці. І сьогодні дівчт вже двно не молоді, і вже бгто років як позбвлені того рдісного юнцького мксимлізму, яким стрждють молоді першопрохідці. Тому життя трьох сестер вжк і прктично позбвлен рдості.

А могло ж бути все по-іншому. Адже в свій чс, коли інші будувли своє особисте щстя і хпли життя з бороду, Мрія, Оля т Ір нмглися вигдти для себе пртію вигідніше і вгоміше. В результті дві сестри тк і злишилися стрими дівми, Мш хоч і змогл вийти зміж, свого чоловік ненвиділ і зневжл всією душею. Їх шлюб проіснувв щсливо і при років, розбившись об скелі побутових труднощів, і Мрія приєднлся до своїм сестрм в отчому домі, який покинул бгто років тому. І тепер всі три родички відчйдушно нмгються вскочити в остнній вгон поїзд життя і облштувти своє особисте щстя.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: zombie, додано 13-07-2018, 10:13
Відгуків 0
Переглядів: 894

Три сестри (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий