Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Шанхайський перевізник (2018)

Шанхайський перевізник (2018) онлайн українською

Дивитися повний фільм Шанхайський перевізник (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Денні Стреттон зробив ім'я на охорону і транспортування цінних вантажів. Особливо цінних вантажів. Таких, як наприклад стародавня китайська ваза ціною в 36 мільйонів доларів. Або який-небудь надзвичайно цінною, і, звичайно ж, справжньої картини. За послугами до нього зверталася вся світова еліта, як визнана, так і тіньова. А в певних колах хлопець отримав прізвисько «Шанхайський перевізник». Але одного разу Денні крупно облажався – на його команду напали, і професійно викрали цінний вантаж. Зробив це хтось, хто був добре підготовлений до справи і прекрасно знав, як будуть вести себе люди Стреттона.

Важкою працею Денні вдалося відновити свою репутацію і знову вибити великий замовлення. Цілий рік він ледь зводив кінці з кінцями, і ось тепер знову в справі. Правда, під час транспортування на конвой знову нападають невідомі грабіжники. У них Шанхайський перевізник безпомилково впізнає тих самих людей, що вже одного разу забрали у нього вантаж. Але на цей раз Денні був готовий до зустрічі з ними. Більше того, цієї зустрічі він чекав, благаючи долю дати йому шанс помститися за втрачені гроші і репутацію.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: zombie, додано 10-11-2017, 18:24
Відгуків 0
Переглядів: 3 603

Шанхайський перевізник (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: