Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Шанхайський перевізник (2018)

Шанхайський перевізник (2018) онлайн українською

Дивитися повний фільм Шанхайський перевізник (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Денні Стреттон зробив ім'я н охорону і трнспортувння цінних внтжів. Особливо цінних внтжів. Тких, як нприклд стродвня китйськ вз ціною в 36 мільйонів долрів. Або який-небудь ндзвичйно цінною, і, звичйно ж, спрвжньої кртини. З послугми до нього звертлся вся світов еліт, як визнн, тк і тіньов. А в певних колх хлопець отримв прізвисько «Шнхйський перевізник». Але одного рзу Денні крупно облжвся – н його комнду нпли, і професійно викрли цінний внтж. Зробив це хтось, хто був добре підготовлений до спрви і прекрсно знв, як будуть вести себе люди Стреттон.

Вжкою прцею Денні вдлося відновити свою репутцію і знову вибити великий змовлення. Цілий рік він ледь зводив кінці з кінцями, і ось тепер знову в спрві. Првд, під чс трнспортувння н конвой знову нпдють невідомі грбіжники. У них Шнхйський перевізник безпомилково впізнє тих смих людей, що вже одного рзу збрли у нього внтж. Але н цей рз Денні був готовий до зустрічі з ними. Більше того, цієї зустрічі він чекв, блгючи долю дти йому шнс помститися з втрчені гроші і репутцію.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: zombie, додано 10-11-2017, 18:24
Відгуків 0
Переглядів: 1 404

Шанхайський перевізник (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий