Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Авантюристи (2017)

Авантюристи (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Пригоди, Бойовики, Кримінал, Драми
  • Країна: Гонконг, Фрнція, Китй
  • Тривалість: 108 хв. /01:48
  • Режисер: Стівен Фун
Дивитися повний фільм Авантюристи (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Хіб можуть зупинити нвіть смі міцні тюремні грти спрвжнього злодія? Ткого, чиє ім'я знходиться в чорному списку більшості держв світу? Хіб що тільки н чс. І ледь відсидівши свій цілком зслужений термін з остннє погрбувння ( їх в історії чоловік було безліч) шхрй і злодій зі світовою репутцією виходить н свободу. Але про випрвлення і почток нового життя і мови бути не може – ще сидячи у в'язниці, злочинець думв нд плном свого грндіозного погрбувння. І придумв...

Тк, ледве опинившись н волі, хлопець починє підготовку до погрбувння століття. Мет – кннський фестивль, куди щорічно з'їжджються всі світові знменитості кіношної сфери. І де в один момент збирється весь лоск, вся розкіш вищого світу. Провернути тку спрву ознчє збезпечити себе грошим н довгі роки. Але нодинці з ним не впорється. Тому генільному злодієві терміново потрібні «Авнтюристи» здтні стти чстиною його злочинної комнди. І незбром потрібні кндидти знходяться – досить дивн компнія, якій нлежить зліпити професійну згрю крдіїв.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: adminko, додано 15-10-2017, 21:44
Відгуків 0
Переглядів: 1 475

Авантюристи (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий