Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Авантюристи (2017)

Авантюристи (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Авантюристи (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Хіба можуть зупинити навіть самі міцні тюремні грати справжнього злодія? Такого, чиє ім'я знаходиться в чорному списку більшості держав світу? Хіба що тільки на час. І ледь відсидівши свій цілком заслужений термін за останнє пограбування (а їх в історії чоловіка було безліч) шахрай і злодій зі світовою репутацією виходить на свободу. Але про виправлення і початок нового життя і мови бути не може – ще сидячи у в'язниці, злочинець думав над планом свого грандіозного пограбування. І придумав...

Так, ледве опинившись на волі, хлопець починає підготовку до пограбування століття. Мета – каннський фестиваль, куди щорічно з'їжджаються всі світові знаменитості кіношної сфери. І де в один момент збирається весь лоск, вся розкіш вищого світу. Провернути таку справу означає забезпечити себе грошима на довгі роки. Але наодинці з ним не впорається. Тому геніальному злодієві терміново потрібні «Авантюристи» здатні стати частиною його злочинної команди. І незабаром потрібні кандидати знаходяться – досить дивна компанія, якій належить зліпити професійну зграю крадіїв.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: adminko, додано 15-10-2017, 21:44
Відгуків 0
Переглядів: 3 229

Авантюристи (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: