Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Боже, дай мені терпіння (2017)

Боже, дай мені терпіння (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії
  • Країна: Іспнія
  • Тривалість: -
  • Режисер: Альвро Діз Лоренцо
Дивитися повний фільм Боже, дай мені терпіння (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Життєві проблеми і труднощі, які періодично випдють н долю глви сімейств, здтні зробити нвіть з смого чуйну і доброзичливу змкнутого в собі і недовірливого мужлн. Чого вже говорити про те, хто і до того як звести сім'ю і трьох дітей був не дуже привітним.

Але доля любить витончені жрти. І в один момент н плечі одного втомленого, измотнного і розлюченого бтьк випдє цілий лнтух проблем, які просто неможливо вирішити. Некеровн мшин збивє його дружину, позбвляючи чоловік єдиної людини здтного зрозуміти і втихомирити його злість. А потім одн дочк оголошує про свою вгітність, інш про зручини з комуністом. Здвлося, що може бути гірше? Син. Який рптово шокувв бтьк визннням у своїй нетрдиційній орієнтції. А сме «приємне» злишилося н зкуску – щоб виконти остнню волю згиблої дружини глв сімейств повинен зібрти всіх рідних в одному місці і провести з ними кільк днів. Сме ткою бул церемонія прощння з прхом згиблої, зписн в злишеному зповіті.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 16-10-2017, 22:13
Відгуків 0
Переглядів: 979

Боже, дай мені терпіння (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий