Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Есмінець (2016)

Есмінець (2016) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Драми
  • Країна: Кнд
  • Тривалість: 110 хв. /01:50
  • Режисер: Кевн Фнк
Дивитися повний фільм Есмінець (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Рон прийшов в хокейну секцію ще будучи зовсім дитиною. Бтьки здли хлопчик н спорт, щоб згртувти і трохи підтягнути фізичну форму. Хоч првильніше було б говорити створити. Адже н момент свого вступу в комнду Рон був нйменшим і нйслбшою серед всіх грвців. Із-з чого н хлопця постійно сипвся грд нсмішок і докорів, що хлопчик терпів героїчно. Всі вони зрджувли йому сил не відпускти руки і не здвтися нвіть тоді, коли здвлося, що немє сенсу рухтися длі.

І пробивючись вперед як стлевий «Есмінець» Рон все ж домігся свого – ств одним з крщих грвців. Від сором'язливого і скромного хлопця не злишилося і сліду – «хлюпик» змужнів і ств спрвжнім крсенем. До здійснення злишився один крок – фінльн гр ліги, н якій будуть «смотрящіє» з нйпрестижніших хокейних клубів. Сме тк починється кр'єр у великому спорті. Але в смий вжливий момент його життя доля вирішил відвернутися від Рон. І одн неприємн випдковість н льоду перекреслил все пргнення і ндії. І відкинул нзд, н лву зпсних, знову перетворивши в ізгоя і об'єкт для нсмішок.
Автор: adminko, додано 16-10-2017, 22:35
Відгуків 0
Переглядів: 709

Есмінець (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий