Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Сектор 9EV9 (2016)

Сектор 9EV9 (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Сектор 9EV9 (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Весел і глслив компнія з п'яти студентів вирішує відпрвитися н вихідні длеко з міську межу. Кжуть, у нйближчі дні зорепд буде особливо сильним, і н нічному небі длеко від міського смогу і тумну можн буде побчити неймовірно крсиве видовище, і хлопці не хочуть пропускти це знменн подія.

Вибрвши простору глявину в одному з невинно чистих лісів, хлопці плнують як слід відтягнутися н свіжому повітрі і зодно нсолодитися незбутнім видовищем. Ось тільки по дорозі до обрного місця вони знходять дивне місце – вхід в підземний бункер, явно знедбний з чсів війни. Жоден підліток не зможе пройти повз ткої пригоди, і друзі вирішують злізти в підземні коридори в пошукх гострих відчуттів. І знходять їх у стрих ктівнях, серед товстого шру пилу і цілих гір строї техніки й облднння. Виявляється, то тут досі живуть нещсні жертви секретних експериментів, про які всі двно збули. Спотворені до невпізнння рокми мутцій, вони знйшли неймовірну витривлість і швидкість, ще величезний голод і здтність пережовувти нвіть кістки.
Автор: zombie, додано 17-10-2017, 23:20
Відгуків 0
Переглядів: 754

Сектор 9EV9 (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий