Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Закляття: Наші дні (2017)

Закляття: Наші дні (2017) онлайн українською

The Crucifixion
  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Трилери, Детективи, Жахи
  • Країна: Великобритнія, Румунія
  • Режисер: Ксвье Жнс
Дивитися повний фільм Закляття: Наші дні (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Після того як одн їх черниць звернул н себе увгу незвичйною поведінкою, монстирські священики вирішили що вон одержим і необхідно провести обряд екзорцизму. Однк жінк помирє під чс обряду, священики виявляються в суді, де їх звинувтили у вбивстві. Героїня фільму "Зкляття. Нші дні", молод журнлістк, як ніколи не вірил в існувння демонів, дізнвшись про цю незвичйну історію вирішує поїхти в цей монстир і провести своє розслідувння дивної спрви. Дівчин впевнен, що швидше з все священики згвлтувли жінку і вбили для того щоб приховти сліди свого злочину. Бесід з бтьком Антоном лише зтвердил Ніколь в її думці, хоч він зпевняв, що демон виявився сильнішим священиків тому жінк і не витримл, померл.

Вислухвши священик, Ніколь вирішує поговорити і з жителями сусідньої, з монстирем, сел. Чим більше дівчин дізнється фктів, тим швидше тне її скептицизм, тепер вон вже не впевнен в своїх висновкх, демон вже зовсім поруч і скоро Ніколь доведеться н собі випробувти весь жх вселення демон. Але хто ж зможе допомогти нещсній Ніколь, якщо один рз демон вже переміг священиків?

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: zombie, додано 18-10-2017, 12:18
Відгуків 0
Переглядів: 1 115

Закляття: Наші дні (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий