Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Внутрішня імперія (2006)

Внутрішня імперія (2006) онлайн українською

Дивитися повний фільм Внутрішня імперія (2006) безкоштовно з українським дубляжем. Ніки рділ новому фільму, куди її зпросили в якості головної ктриси. А ще більше підкуповувв той фкт, що її пртнером по кдру буде Девон – шновний трудівник кіноіндустрії, з яким дівчин двно хотіл попрцювти рзом. Тому до зйомок дівчин підійшл з великим ентузізмом, до своєї ролі з небияким звзяттям. І поступово вжился в обрз нстільки сильно, що, нпевно, могл б розрховувти нвіть н «Оскр». Якщо б, звичйно, в той момент могл подумти про це. Адже одержимість новою роллю переросл всі межі і поглинул свідомість ктриси цілком і повністю. І розрізнити де кінчється особистість її персонж, і починється вон см, з кожним днем бул все склдніше і склдніше.

Але ще більше смути і пніки в душі головної героїні нового фільму посіял новину про те, що вони з Девоном не перш пр кторів, зпрошених н головні ролі. Кільк років тому виробництво кіно було зупинено, оскільки виконвці головних ролей були знйдені мертвими н знімльному мйднчику. І нмгючись розібртися в своїх відчуття, і тщсь дізнтися, чим нспрвді дихє «Внутрішня імперія» її героїні перемогти яку у дівчини ніяк не виходить, Ніки з жхом розуміє, що може стти нступною жертвою фільму.
Автор: zombie, додано 20-03-2017, 11:08
Відгуків 0
Переглядів: 1 495

Внутрішня імперія (2006) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий