Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Молодий Годар (2017)

Молодий Годар (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Молодий Годар (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Жн-Люк Годр зробив неоціненний внесок у розвиток фрнцузького кінемтогрф зокрем і всього світового кіно в цілому. Але особливо великий і якісний внесок здійснив «Молодий Годр» - вільний, незлежний і инкомыслящий людин ідейних поглядів, мксимліст, революціонер, бунтр. Просякнуті ідеєю боротьби, рівності, свободи і молодості, його фільми здійснили великий культурний фурор і спрвжній переворот у свідомості простих фрнцузів. У якомусь роді сучсність, тоді здвлся мйбутнім, прийшл до Фрнції спільно і звдяки роботм Годр і його послідовників. Але тоді творець не думв про тких длеких цілях, просто слідувв покликом свого серця.

Невгмовний протестнт, він нмгвся вловити свободу з хвіст, і розділити її з усім. І тк не тільки у творчості, ле і в любові. Адже під чс зйомок свого знменитого фільму «Японк» режисер зкохвся в юну ктрису Анну, якій віддв головну роль. Невловимим чином ця зовсім ще юн і недосвідчен дівчин підкорил серце метр кінемтогрф, і ндовго стл його музою і головним нтхненням.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 6-04-2018, 08:21
Відгуків 0
Переглядів: 822

Молодий Годар (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий