Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Молодий Годар (2017)

Молодий Годар (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Молодий Годар (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Жан-Люк Годар зробив неоціненний внесок у розвиток французького кінематографа зокрема і всього світового кіно в цілому. Але особливо великий і якісний внесок здійснив «Молодий Годар» - вільний, незалежний і инакомыслящий людина ідейних поглядів, максималіст, революціонер, бунтар. Просякнуті ідеєю боротьби, рівності, свободи і молодості, його фільми здійснили великий культурний фурор і справжній переворот у свідомості простих французів. У якомусь роді сучасність, тоді здавалася майбутнім, прийшла до Франції спільно і завдяки роботам Годара і його послідовників. Але тоді творець не думав про таких далеких цілях, а просто слідував покликом свого серця.

Невгамовний протестант, він намагався вловити свободу за хвіст, і розділити її з усіма. І так не тільки у творчості, але і в любові. Адже під час зйомок свого знаменитого фільму «Японка» режисер закохався в юну актрису Анну, якій віддав головну роль. Невловимим чином ця зовсім ще юна і недосвідчена дівчина підкорила серце метра кінематографа, і надовго стала його музою і головним натхненням.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 6-04-2018, 08:21
Відгуків 0
Переглядів: 1 540

Молодий Годар (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: