Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Підступи. Останній сюжет Пазоліні (2016)

Підступи. Останній сюжет Пазоліні (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Підступи. Останній сюжет Пазоліні (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Рим, літо 1975 року. Культовий і скндльний режисер П'єр Поло Пзоліні, який прослвився звдяки своїм провокційним і зневжливим у бік місцевої влди кртинм, коротє дні з монтжем свого нового фільму. «Сло бо 120 днів Содому» повинен стти новою бомбою в ітлійському кінемтогрфі і злучити небувлу увгу громдськості. А у вільний чс пише П'єр книгу-сценрій для нступного фільму Але рптово він дізнється, що негтив плівки, існуючий в єдиному екземплярі, був викрдений прямо з фотолборторії. Причому про те, хто це зробив, думти не доводиться – Пзоліні точно знє, чиїх це рук спрв.

Подумвши і звживши всі можливі врінти, Пзоліні вирішив, що крще піти по шляху нйменшого опору. І викупити про зловмисник плівки. Сме для цього вони і признчив ту фтльну зустріч, як зкінчился для тлновитого режисер фтльно. Але фільм все ж тки він спс – «Сло бо 120 днів Содому» стль скндльно-культовим твором, який кільк років не пропдло з гзетних публікцій і було у всіх н вустх.
Автор: zombie, додано 18-10-2017, 22:41
Відгуків 0
Переглядів: 961

Підступи. Останній сюжет Пазоліні (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий