Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Скорчений будиночок (2017)

Скорчений будиночок (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Детективи, Кримінал, Драми
  • Країна: Великобритнія
  • Тривалість: 115 хв. /01:55
  • Режисер: Жиль Пці-Бреннер
Дивитися повний фільм Скорчений будиночок (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Події розвивються в смому кінці війни. Дія відбувється в Єгипті. Молодий лейтеннт н ім'я Чрлі познйомився з дівчиною н ім'я Софія. Дівчин родом з дуже бгтої родини. Відрзу після зкінчення військових дій, родин Софії злишє Єгипет і перебирється нзд в Англію. Софія їде з родиною. Чрлі розуміє, що сильно зкохний в юну дівчину, і дуже хоче зробити їй пропозицію. Для цього він вирішується переїхти в Англію.

По приїзду юнк дізнється про те, що дідусь Софії нещодвно помер, і злишив усі стн сім'ї мчухи Софії. Після нетривлого розслідувння причин смерті стє відомо, що причин смерті – отрут у скляній мпулі. Природно всі підозри пдють н мчуху, тк як і Софія, і її бтько злишилися повністю без зсобів до існувння. Слідство доручють інспектору Скотлнд-ярду, який з волі випдку виявляється бтьком Чрлз. Т й см Чрлж не злишється в стороні. У щирому бжнні допомогти кохній він рзом з бтьком починє це розслідувння. Тепер їм нлежить глибоко поринути у світ нглійської ристокртії, де живуть з своїми првилми, і не люблять, коли в їхні спрви втручються чужинці. Де кожен може виявитися потенційним убивцею.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: adminko, додано 14-11-2017, 17:11
Відгуків 0
Переглядів: 1 131

Скорчений будиночок (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий