Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Схожі (2015)

Схожі (2015) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Одноголосий
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2015
  • Жанр: Жахи, Фантастика
  • Країна: Мексик
  • Тривалість: 89 хв /01:29
  • Режисер: Іск Есбн
Дивитися повний фільм Схожі (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Це був дощовий осінній вечір. Н клендрі зкінчувлося 2 жовтня, і нтовпи робітників поспішли додому, в теплий зтишок своїх квртир. Тому н зупинкх було людно.

Н одній з них – тієї, де проходив мршрут втобус їде в Мехіко, зібрлося ж 8 осіб. І, звичйно, кожен з них сподіввся, що сме він поїде додому в першому числі, і не буде чекти нступного втобус н зупинці Очікувння зтяглося як петля н шиї, і люди стрнно ховли очі один від одного, уникючи вимушеної незручності від ткого тісного сусідств. Але рптом все це різко стло невжливим, відійшло н другий плн. Адже несподівно н цій смій звичйній зупинці стли відбувтися дивні, незрозумілі і нвіть трохи неймовірні події. Які зкрутили вісім різних хрктерів в один брнячий ріг. Тепер всі вони – не просто незнйомці, Схожі один н одного люди, які опинилися в ситуції з безліччю невідомих. І кожен в силу свого хрктеру спробувв знйти з неї вихід по-своєму. З-з чого зшморг долі і злої долі зтягнулся н деяких шиях ще тугіше, змушуючи нвіть нйбільш деквтних людей робити несподівні вчинки.
Автор: adminko, додано 22-10-2017, 16:52
Відгуків 0
Переглядів: 882

Схожі (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий