Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Звуки шуму (2010)

Звуки шуму (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм Звуки шуму (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Амдей Врнебрінг нродився в музичній динстії, як подрувл світові не одного тлновитого музикнт. Нвіть своє ім'я він отримв н честь великого композитор. Але незвжючи н це, ткож ігноруючи всі спроби бтьків приветь хлопцеві любов до музики, він пішов з життя зовсім іншою дорогою. І ств офіцером поліції – першою людиною в родині, не пов'язним зі світом мистецтв і музики. І зробив ткий вибір почсти тому, що плнувв втекти від світу мелодії і ритмів який нбрид ще в дитинстві.

Але через кільк років служби доля нгдл Амдею про його родоводу. Адже сме йому дістлося сме склдне і зплутне звдння, коли-небудь ндходило в поліцію. Групувння рдикльно нлштовних ексцентричних брбнщиків під проводом генільної Снни розгорнули в місті спрвжній музичний терор. Використовуючи звуки міського шуму, порожні будівлі і рхітектурні споруди як музичні інструменти, вони розгорнули мсштбну постновку «Звуки шуму». Єдиною метою якої є посіяти пніку і хос серед нселення, дезорієнтувти людей і звертючи їх увгу н сучсне мистецтво.
Автор: adminko, додано 10-03-2018, 01:08
Відгуків 0
Переглядів: 1 212

Звуки шуму (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий