Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Звуки шуму (2010)

Звуки шуму (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм Звуки шуму (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Амадей Варнебрінг народився в музичній династії, яка подарувала світові не одного талановитого музиканта. Навіть своє ім'я він отримав на честь великого композитора. Але незважаючи на це, а також ігноруючи всі спроби батьків приветь хлопцеві любов до музики, він пішов з життя зовсім іншою дорогою. І став офіцером поліції – першою людиною в родині, не пов'язаним зі світом мистецтва і музики. І зробив такий вибір почасти тому, що планував втекти від світу мелодії і ритмів який набрид ще в дитинстві.

Але через кілька років служби доля нагадала Амадею про його родоводу. Адже саме йому дісталося саме складне і заплутане завдання, коли-небудь надходило в поліцію. Групування радикально налаштованих ексцентричних барабанщиків під проводом геніальної Санни розгорнули в місті справжній музичний терор. Використовуючи звуки міського шуму, порожні будівлі і архітектурні споруди як музичні інструменти, вони розгорнули масштабну постановку «Звуки шуму». Єдиною метою якої є посіяти паніку і хаос серед населення, дезорієнтувати людей і звертаючи їх увагу на сучасне мистецтво.
Автор: adminko, додано 10-03-2018, 01:08
Відгуків 0
Переглядів: 2 186

Звуки шуму (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: